fbpx

+38(044)278-88-61

Оценка тура:

Масляна в Дніпрі

Стоимость: 2930 UAH

Програма туру:

1 День.

Зустріч на залізничному вокзалі в м. Дніпро.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Дніпру, бере свій початок від Потьомкінского палацу Екскурсовод розповість туристам про заснування Дніпропетровська (про існування на території області Козацьких Січей, про Катерину II, про князя Потьомкіна, легендах та історичних фактах), про Жовтневу площу (найстарішу площу в місті). Зробимо пішохідну прогулянку на Комсомольський острів (офіційно назву так і не були змінено на «Монастирський»), де і 1999р. була побудована церква Святого Миколая, біла церква з золотим куполом в затишному місці Монастирського острова відмінно проглядається з багатьох точок міста, вона стала одним з визнаних символів Дніпропетровська. Біля церкви знаходиться хрест, який по наданню встановив Андрій в I столітті. Почуємо розповідь про древній монастирь (9 століття), про князів Київської Русі, про Т.Г.Шевченка. Потім відвідування Спасо – Преображенського кафедрального собору – центрального храму Дніпропетровської єпархії УПЦ. Перший проект собору був затверджений в 1786 р 1930-1988гг. служби в Соборі не велися. 1975-1988гг. в приміщенні храму розміщувався музей релігії та атеїзму. На території собору знаходиться місце поховання єпархіальних архієреїв і священнослужителів. Дізнаємося про Свято – Троїцький собор, Свято – Благовіщенську церкву, храм на честь Божої Матері «Іверська» і про храм святого великомученика Георгія Побідоносця, який вважається покровителем воїнства.

Обід.

Переїзд в в Новомосковськ. Відвідування Свято-Троїцького собору- це унікальна дерев’яна споруда, побудована запорожцями в 1778 році без єдиного залізного цвяха. Свято – Троїцький собор у Новомосковську Дніпропетровської області занесений до реєстру ста найвидатніших пам’яток дерев’яного зодчества.

Екскурсія в Храми Павлоградщині. Ми відвідаємо такі місця як Спасо – Нерукотворний кафедральний собор,  Храм Пресвятої Богородиці недавно відбудований; Свято-Вознесенський собор найстаріший храм Павлограда, повністю зроблений з дерева; Свято – Миколаївський храм в селі В’язівок самий унікальний храм у всій екскурсії. На його центральному фасаді вже багато років крізь шар фарби проступає лик Божої Матері. Цей храм – самий містичний в регіоні і викликає масу захоплення у мандрівників.

Переїзд в готель. Нічліг.

2 День.

Сніданок.

Переїзд в Петриківку яка була заснована в 1772 році останнім отаманом Січі Петром Калнишевським, який останні 20 років свого життя провів в застінках Соловецької тюрми. Саме на цій вільній землі, яка не знала кріпацтва, і народилася знаменита на весь світ петриківський розпис, де кожен мазок – це нота радості, життя і свободи. У цій розпису – вся краса землі Придніпров’я – квітуче різнотрав’я полів, щедрі на живність ліси й ріки, кришталева вода Орелі.

Відвідування знаменитого Петриківського центру народних промислів і майстерень художників, історія Петриківського розпису. Тут можна не тільки купити етнічний хенд-мейд, але і самому прикрасити якийсь виріб пензликом з котячої шерсті. Ще одна визначна пам’ятка Петриківки – церква Різдва Богородиці, пам’ятка архітектури національного значення.

Відправлення в Етнохутір “Козацька Січ” в с. Гречане. Екскурсія по хутору – прекрасна можливість познайомитися з українською культурою, повсякденним життям козаків-гречкосіїв. Це як подорож у минуле, прилучення до козацької старовини.

Розважальна програма присвячена святу “Масляна” на хуторі, масляні частування.

Трансфер на залізничний вокзал.

У вартість входить:Додатково оплачується:
– проживання в готелі – автобус за маршрутом – екскурсійна програма за маршрутом – медична страховка. – сніданок -2 Обіди
вхідні квитки: в центр народної творчості (Петриківка) з майстер-класом, відвідування етно-хутора “Козацька Січ”
-залізничні квитки
-додаткові витрати
-вечері

Отзывы

ВЫ СМОЖЕТЕ НАЙТИ НАС


Наш адрес

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефоны

+38(067)569-21-64
+38(044)278-88-61

Мы в соцсетях

© 2024 Piligrim-m

Разработка сайта

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram