fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Оценка тура:

Масляна в Опошні

Стоимость: 2350 UAH

Програма туру:

Виїзд з Київа

По дорозі оглядова Екскурсія в Миргороді це не тільки відоме  курортне місто, він весь просочений духом Гоголевщіни!

Заглянувши в курортний парк, ми з подивом виявимо теперішню миргородську калюжу, яку Гоголь описав у своєму творі «Як посварився Іван Іванович з Іваном Никифоровичем».

У цьому ж парку був відкритий пам’ятник Гоголю до його 200-річного ювілею. Він став основою скульптурного комплексу, присвяченого героям гоголівських творів: Іван Івановичу та Іван Никифоровичу, Хлестакова, ковалю Вакулі і Оксані, незрівнянної Солохи, Пузатого Пацюка і навіть свині.

Також на території парку ми помилуємося Успенською церквою, найстарішим культовою спорудою міста. Цей храм був побудований в 1887 році на місці дерев’яного храму, заснованого в 1648 році козацьким полковником М. Гладким. Він виконаний в стилі класицизму і розписаний учнями В. Васнецова.

Миргород нерозривно пов’язаний на століття з ім’ям Миколи Васильовича Гоголя, який довгий час жив в цьому місті. У ньому є пам’ятка – будиночок, де нібито сперечалися Іван Іванович та Іван Никифорович.

Заїзд в  Опошню – справжня столиця гончарства, відома не тільки в Україні, але і в усьому світі. . Тут до нашого часу відомі та бережно зберігаються старовинні секрети технік та красок, завдяки яким місцеві вироби відрізняються незвичною красою.

Ми не тільки побуваємо в Національному музеї – заповіднику українського гончарства, але й познайомимося з відомою українською керамологом, етнологом, етнографом, істориком, майстринею, фундаторкою, директором ЕкоАгро Садиби-музею салону-студії “Лялина Світлиця” Оленою Щербань. Покуштуємо три види борщика, приготовлені в українській печі, другу страву, спробуємо смачний узвар з полтавських грушок. Дізнаємося багато цікавого від відомого етнолога, візьмемо участь в театралізованому етно – дійстві цього свята.

Переїзд в Полтаву.
Поселення в готель. Ночівля.

2 День

Сніданок
 Оглядова екскурсія- Вас чекають унікальні пам’ятники, пов’язані з історією та звичаями міста. Під час екскурсії Полтава відкриє свої таємниці, порадує око прекрасними видами і неповторною архітектурою. У програмі екскурсії: пам’ятник Слави, Кругла площа, пам’ятник Н.В. Гоголю, пам’ятник Келіну, Краєзнавчий музей, Біла альтанка, пам’ятник полтавській галушці, садиба Котляревського, Відвідування Хрестовоздвиженського монастиря – одного з важливих культурних центрів. Полтавщини, заснованого в 1650 році. З яким пов’язано чимало важливих історичних подій і багато знаменитих імен.

Виїзд в Диканьку. У селищі, описаному в творах Гоголя, Ви зайдете в Свято-Миколаївський храм – старовинна будівля, в підземеллях якого зберігаються саркофаги Кочубеїв. На подвір’ї храму знаходиться старовинний колодязь і красива дзвіниця. Пройдете через Тріумфальну арку, побудовану в 1812 р в честь перемоги над Наполеоном

Виїзд в Київ. По дорозі ми відвідаємо музей пива і самогону, де вас чекає дегустація та майстер-клас з виготовлення галушок.

У вартість входить:Додатково оплачується:
проживання в готелі – автобус за маршрутом – екскурсійна програма по Полтаві та Диканьки – Опошня – медична страховка. – сніданок майстер клас по леплению галушок ЕкоАгро Садиби-музею салону-студії “Лялина Світлиця” 400 грн з обідом
Екскурсія по пивоварні з дегустацією 100 грн
Екскурсія по музею пива і самогону 75 грн
     

Отзывы

ВЫ СМОЖЕТЕ НАЙТИ НАС


Наш адрес

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефоны

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Мы в соцсетях

© 2022 Piligrim-m

Разработка сайта

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram