fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Оценка тура:

Масляна в Полтаві

Стоимость: 2495 UAH

Програма туру:

1-й день – Виїзд з Києва. В 07.00. По дорозі огляд Мгарського монастиря- де за переказами, святитель Афонський віддав душу Богові, сидячи на гірському місці під час читання Євангелія Через вісім років його мощі були знайдені нетлінними. Монастирський літопис XVII століття повідомляє: “Коли відкрили гробницю, наповнили церкву пахощі. Тіло ціле, тільки у правої руки, якою він тримав палицю, не було трьох пальців. У раки з мощами святителя Афанасія стали відбуватися чудеса і зцілення.
А також ми відвідаємо музей пива і самогону, де вас чекає дегустація та майстер-клас з виготовлення галушок.

Обід.

Прибуття до Полтави. Оглядова екскурсія- Вас чекають унікальні пам’ятники, пов’язані з історією та звичаями міста. Під час екскурсії Полтава відкриє свої таємниці, порадує око прекрасними видами і неповторною архітектурою. У програмі екскурсії: пам’ятник Слави, Кругла площа, пам’ятник Н.В. Гоголю, пам’ятник Келіну, Краєзнавчий музей, Біла альтанка, пам’ятник полтавській галушці, садиба Котляревського, Відвідування Хрестовоздвиженського монастиря – одного з важливих культурних центрів. Полтавщини, заснованого в 1650 році. З яким пов’язано чимало важливих історичних подій і багато знаменитих імен.

Вільний час. Ночівля.

2-й день. Сніданок. Виїзд в Диканьку. У селищі, описаному в творах Гоголя, Ви зайдете в Свято-Миколаївський храм – старовинна будівля, в підземеллях якого зберігаються саркофаги Кочубеїв. На подвір’ї храму знаходиться старовинний колодязь і красива дзвіниця. Пройдете через Тріумфальну арку, побудовану в 1812 р в честь перемоги над Наполеоном.

Відвідування Музею Весілля. Де Ви побачите весільні вбрання минулих століть, українські вишиті сорочки і рушники, предмети побуту. Після цього сюрприз – обряд національного українського весілля. Він буде проведено прямо на Ваших очах, з Вашою безпосередньою участю! Наречений і наречена, свати, дружки, застілля, народні традиції занурюють в справжню народну весільну атмосферу, і все це супроводжується веселими піснями у виконанні українського фольклорного ансамблю!

Відвідування Хутори поблизу Диканьки де нас зустрінуть Гоголівські герої і ми візьмемо участь у гулянні! Заряд позитиву гарантуємо!

Повернення до Києва

У вартість входить:Додатково оплачується:
– проживання в отелі 3*в центрі Полтави
– автобус за маршрутом
– екскурсійна програма по Полтаві та Диканьки – музей весілля + театралізоване шоу з вашою участю
– хутір Проні + масниця + театральне шоу за участю гоголівських героїв + вітання. – 1 сніданок, мастер- клас з виготовлення галушок, дегустація в музеї пива та самогона
Екскурсія по пивоварні з дегустацією 100 грн

     

Отзывы

ВЫ СМОЖЕТЕ НАЙТИ НАС


Наш адрес

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефоны

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Мы в соцсетях

© 2022 Piligrim-m

Разработка сайта

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram