fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Різдво у Полтаві

Стоимость: 2980 UAH

1 День. Виїзд з Києва

Миргород – оглядова екскурсія. Заглянувши в курортний парк міста, ми з подивом виявимо теперішню миргородську калюжу, яку Гоголь описав у своєму творі «Як посварився Іван Іванович з Іваном Никифоровичем».
У цьому ж парку був відкритий пам’ятник Гоголю до його 200-річного ювілею. Він став основою скульптурного комплексу, присвяченого героям гоголівських творів: Іван Івановичу та Іван Никифоровичу, Хлестакову, ковалю Вакулі і Оксані, незрівнянної Солохи, Пузатого Пацюка і навіть свині.Також на території парку ми помилуємося Успенською церквою, найстарішою культовою спорудою міста. Цей храм був побудований в 1887 році на місці дерев’яного храму, заснованого в 1648 році козацьким полковником М. Гладким. Він виконаний в стилі класицизму і розписаний учнями В. Васнецова.
Наступна наша зупинка – с. Великі Сорочинці. Це місце відоме нам знаменитим Сорочинським ярмарком. Але не лише цим! У селі знаходиться Спасо-Преображенський храм, в якому хрестили маленького Гоголя. Завітаємо до будинку письменника, де він проживав з народження. У музеї представлені особисті речі Гоголя, рукописи, перші друковані видання та посмертна маска.
Далі у нас  Опішня – справжня столиця гончарства, відома не тільки в Україні, але і в усьому світі. . Тут до нашого бережно зберігаються старовинні секрети технік та красок, завдяки яким місцеві вироби відрізняються незвичною красою.Ми не тільки побуваємо в Національному музеї – заповіднику українського гончарства, але й познайомимося з відомою українською керамологом, етнологом, етнографом, істориком, майстринею, фундаторкою, директором ЕкоАгро Садиби-музею салону-студії “Лялина Світлиця” Оленою Щербань.
Ви відвідаєте ТРИ музеї : Музей звареного борщу, Музей живого хліба, Музей тканинної ляльки-мотанки + Весільну Хату з екскурсією.
Зустрінемо Свято Різдва, з колядуванням, вертепом, різдвяними пряниками, доброю з медом паляницею, кутею та узваром. Програма свята насичена з відтворенням стародавніх різдвяних традицій Полтавщини і зокрема в Опішні у понад столітній хаті, біля теплої печі, з веселими друзями.
Переїзд в Полтаву. Поселення в готель «Аристократ».
Вільний час. Ночівля.


2 День.  Сніданок.
Оглядова екскурсія- де Вас чекають унікальні пам’ятники, пов’язані з історією та звичаями міста. Під час екскурсії Полтава відкриє свої таємниці, порадує око прекрасними видами і неповторною архітектурою. У програмі екскурсії: пам’ятник Слави, Кругла площа, пам’ятник Н.В. Гоголю, пам’ятник Келіну, Краєзнавчий музей, Біла альтанка, пам’ятник полтавській галушці. Відвідування Хрестовоздвиженського монастиря – одного з важливих культурних центрів. Полтавщини, заснованого в 1650 році. З яким пов’язано чимало важливих історичних подій і багато знаменитих імен.
Відвідування музею Полтавської битви
– На території заповідника «Поле Полтавської битви» в різний час відбувалися події, які докорінно змінили хід європейської історії: епізод битви між військами великого князя литовського Вітовта й ординського хана Темір-Кутлуя, вирішальний бій між гетьманом Іваном Виговським та полтавським полковником Мартином Пушкарем, Полтавська баталія 1709 року, операція часів ІІ світової війни «Френтік».
Битві під Полтавою 1709 року, як і постаті Івана Мазепи, досі не дано однозначної оцінки суспільством. Цей епізод української історії відіграв важливу роль у становленні Російської імперії, а тому громадська думка про Полтавську битву завжди формувалася під впливом поточного політичного моменту.
Виїзд в Диканьку.
У селищі, описаному в творах Гоголя, Ви зайдете в Свято-Миколаївський храм – старовинна будівля, в підземеллях якого зберігаються саркофаги Кочубеїв. На подвір’ї храму знаходиться старовинний колодязь і красива дзвіниця. Пройдете через Тріумфальну арку, побудовану в 1812 р в честь перемоги над Наполеоном.
Відвідування Музею Весілля. Де Ви побачите весільні вбрання минулих століть, українські вишиті сорочки і рушники, предмети побуту. Після цього сюрприз – обряд національного українського весілля. Він буде проведено прямо на Ваших очах, з Вашою безпосередньою участю! Наречений і наречена, свати, дружки, застілля, народні традиції занурюють в справжню народну весільну атмосферу, і все це супроводжується веселими піснями у виконанні українського фольклорного ансамблю!
Переїзд в Хутір поблизу Диканьки де нас зустрінуть Гоголівські герої і ми візьмемо участь у гулянні! Обід.
Заряд позитиву гарантуємо!
Повернення до Києву

Вартість туру: 2980 грн

У вартість входить:
-трансфер за програмою
-супровід екскурсовода за програмою
-проживання в готелі «Аристократ»
-сніданки
-святкова різдвяна вечеря з традиційними стравами у Лялиній світлиці
-музей весілля- участь у театралізованому дійстві
-хутір Проні – театралізоване шоу
-страхування

У вартість не входить
-обід на Хуторі – 200 грн
-музей гончарства – 130 грн
-особисті витрати

Отзывы

ВЫ СМОЖЕТЕ НАЙТИ НАС


Наш адрес

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефоны

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Мы в соцсетях

© 2022 Piligrim-m

Разработка сайта

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram