fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Оценка тура:

Відкрий для себе Баку

Вартість: 255 EUR

Гарантовані дати туру:
27.03.20 – 31.03.20 та 08.05.20 – 12.05.20

  Тривалість: 4 дні 3 ночі (5 днів в турі)

Як здорово опинитися в Баку, місті таємниць, загадок, контрастів і багатовікової історії. Тут кожен гість зможе знайти щось саме для своєї душі. Хтось себе відчує трохи європейцем, адже вид на Бакинську бухту так нагадує Неапольська Рів’єру, а Бакинська Венеція занурить Вас в Італійську романтику, тут жив і творив Олександр Дюма, а Марко Поло ще 750 років тому писав про ці дивовижні місця. А хтось, зможе відчути справжній дух сходу, з численними мечетями, караван-сараями, палацами, вузькими вуличками, несучи в таємниці старого міста і звичайно ж колоритними базарами з буйством фарб від спецій і фрукто. Все це і є Баку, місто, що залишається в серці кожного гостя назавжди …


Програма туру:

День 1
Виліт з Києва о 21:00 (аеропорт Бориспіль). 2:20 Приліт в Баку (Міжнародний аеропорт ім. Гейдара Алієва). Трансфер в готель. Заселення, нічліг.

10:00 Оглядова екскурсія почнеться з відвідування Нагірного парку. Звідси, з висоти пташиного польоту, Ви зможете насолодитися панорамним видом на все місто. Це комплекс, що поєднує в собі меморіальну частину, оглядовий майданчик і чудовий парк, і саме звідси відкривається найкращий вид на «Вежі полум’я», один із символів Баку.

Далі гості прогуляються Бакинському бульварі, де побачать площа Державного Прапора Республіки, національний Музей килима, музей Мугама і зможуть насолодитися видом на Каспійське море. Не випадково це улюблене місце прогулянок самих бакинців.

У другій, пішохідної частини екскурсії, нам належить дізнатися всі секрети «Старого Міста» або Ичери Шехер і відвідати багато цікавих місць, таких як:

Палац Ширваншахов – колишня резиденція правителів Ширвана, що знаходиться в Азербайджані. Будівля палацу розташоване на вершині бакинського пагорба, в найбільш старій частині міста, званої «фортецею». В даний час вона оточена старовинними міськими стінами.

Майстерня художника Алі Шамсі – Підходячи до майстерному художнику, насамперед помічаєш дерево з пронизливими синіми очима, потім бачиш випадкових перехожих, які з цікавістю роздивляються фасад будівлі і роблять фотографії на пам’ять. Художник дружелюбно зустрічає кожного, запрошує увійти в майстерню, дозволяє зробити фотографії, каже компліменти красивим дівчатам і дарує кожному свою сонячну енергію. Азербайджанський художник Алі Шамсі вже більше 30-ти років працює на вулиці Малій Фортечний і посміхається кожному, хто, зацікавившись фасадом, вирішує зайти всередину майстерні.Музей мініатюрних книг – У музеї зібрані мініатюрні книги, видані як в дореволюційній Росії, так і за радянських часів. Крім того, в експозиції музею є книги, видані в Молдові, Грузії, Україні, Білорусі, з республік Середньої Азії, а також Європи. Гостинна господиня цього музею, з радістю Вам розповість про свою колекцію і покаже унікальні екземпляри.

Дівоча вежа – Найвеличніший і самий таємничий пам’ятник Баку Дівоча вежа, або Гиз Галаси, підноситься в південно-східній частині Старого міста і давно вважається символом міста. Це унікальна споруда азербайджанського зодчества не має аналогів на Сході.
Неприступна кам’яна красуня зберігає безліч секретів. Один з них – для чого ж, все-таки, вона була зведена. На території «Старого Міста», також зосереджено кілька десятків історико-архітектурних пам’яток: Караван-сараї, хамами, мечеті і багато іншого. Саме тут знімалися епізоди таких знаменитих радянських фільмів як “Діамантова рука”, “Людина-амфібія”, “Айболить – 66”, “Тегеран-43”.

Далі нас чекає відвідування знаменитої вулиці Нізамі. Вулиця перетинає центральну частину міста із заходу на схід. За пішохідної частини вулиці Нізамі, за якою закріпилася дореволюційну назву «Торгова», найкраще гуляти вночі. Багато будинків облицьовані Аглаї – місцевим світло-бежевим каменем вапнякової породи, і коли з настанням темряви включається підсвічування, то можна уявити, ніби гуляєш по якомусь західноєвропейському місту.

День 2

Сніданок у готелі.
10:00 Екскурсія в Храм «Атешгях»: Екскурсія в Храм шанувальників вогню – «Атешгях». Храм вогню Атешгях (буквально Будинок Вогню) розташований в 30 кілометрах від центру Баку, на південному сході Абшеронського півострова і є, мабуть, найбільш екзотичним місцем, де з землі виходить природний газ, і при зіткненні з киснем відбувається природне загоряння.

Далі Екскурсія в Етнографічний заповідник – «Гала». Гала є музей, який створено на місці археологічних розкопок. У селищі, якому налічується п’ять тисяч років, є ряд кварталів, які збереглися до наших днів. В ході екскурсії гості знайомляться з древніми оселями, з побутом того часу, традиціями, методами господарювання.
Повернення в готель. Вільний час. Ніч в готелі.

День 3

10:00 Сніданок в готелі.
11:00 Відвідування Центру імені Гейдара Алієва. Центр Гейдара Алієва є побудованим в Баку сучасним культурним центром. У будові даного центру, який є перлиною світової архітектури, з точністю був врахований архітектурний колорит Баку. Архітектором цього центру є всесвітньо відомий британський архітектор ЗахаХадід.В даному центрі знаходиться велика кількість музеїв.

Вільний час.
За бажанням пропонуємо відвідати вечерю в національному ресторані, з живою музикою (трансфер в ресторан, шоу програма з вечерею, трансфер в готель)
Трансфер в Міжнародний аеропорт ім. Гейдара Алієва. Виліт з Баку о 04:20. Приліт до Києва о 04:20

У вартість входить: У вартість не входить:
Трансфер (аеропорт-готель-аеропорт)
Проживання в готелі вибраної категорії
харчування сніданок
Комфортабельний транспорт під час екскурсій
Послуги професійного, російськомовного гіда
Авіа переліт (від 220 Євро)
Національний вечерю – 40 Євро
Вхідні квиток (в палац Ширваншахов, храм Атешгях, заповідник Гала, центр Г. Алієва) – 25 Євро
Особисті витрати
Менеджер напрямку:
Анастасія
+38 (096) 39 87 902

Отзывы

ЗНАЙДIТЬ НАС


Наша адреса

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефони

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Ми в соцмережах

© 2022 Piligrim-m

Розробка сайту

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram