fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Оценка тура:

5 вагомих причин відвідати Марокко

1. Гостинність та проживання
При відвідуванні району, який з гордістю рекламує спадщина берберського, ви помітите, наскільки теплими і гостинними є його жителі. Готелі і пустельні табори на півдні країни, особливо цінуються. Говорячи про готелі, в Марокко є кілька відмінних варіантів, які не вдарять по гаманцю. Ви знайдете гарні ріад, які є традиційними будинками, в кожному великому місті. Також доступні як сучасні, так і класичні готелі, а також дешеві хостели для любителів пригод. У вас не буде проблем з пошуком житла біля басейну, SPA-салонами, садами, ресторанами або фітнес-центрами, хоча ця розкіш буде відображена у вартості проживання в номері за ніч. Неважливо, де ви зупинитеся, ви обов’язково помітите чудовий марокканський декор

2. Покупки
Знамениті базари Марокко створюють щонайменше цікавий досвід покупок. Ринки можуть бути дуже багатолюдними, галасливими і заплутаними. Будьте готові покинути зону комфорту, остерігайтеся кишенькових злодіїв та шахраїв. Не дозволяйте цим попередженням налякати вас, марокканські базари чудові і красиві, і заблукати в лабіринті барвистих вулиць може бути незвичайним досвідом.
Ви, безсумнівно, побачите товари із завищеною ціною, від шарфів до килимів і арганової олії. Міські гіди, які ведуть вас у «справжні» ремісничі кооперативи, отримують відсоток з ваших покупок, тому не чекайте, що вони допоможуть вам торгуватися. Пропонуємо ознайомитися з досвідом інших людей в Марокко, щоб зрозуміти, скільки ви повинні сплачувати за сувеніри, а також за їжу та інші послуги.
Поїздка на базар – стояча справа, навіть якщо ви занадто налякані, щоб щось купити. Кольори, запахи і звуки ринку, безсумнівно, проведуть незабутні враження.

3. Природа і Клімат
Не дозволяйте пальм обдурити вас! Марокко не тропічний регіон. Тим не менш, він має помірний клімат, яким можна насолоджуватися в будь-який час року. Літні мандрівники повинні подумати про перебування на середземноморському або атлантичному узбережжі; Танжер і Эссаурия – два особливо помітних літніх напрямку. Чим далі ви йдете вглиб країни, тим гарячіше. Вам рекомендується триматися подалі від пустелі влітку.
Опади випадають на більшій частині Марокко з листопада по лютий, а в прибережних містах, в цю пору року особливо холодно, тут ви не знайдете теплого зимового відпочинку. З іншого боку, в сезон дощів розквітають насадження. Зимові мандрівники будуть вражені прекрасними квітами і листям, яку може запропонувати Марокко.

4. Історія
Марокко має надзвичайно багату і різноманітну історію. Присутність мусульманського королівства Марокко сходить до 789 році, в той час як корінні народи амазіг населяли цю землю з доісторичних часів. У Марокко колись жили головні вузли на транссахарском торговому шляху, і його перетинали середземноморські, арабські, сахарские і субсахарские громади. Ви знайдете залишки римської, арабської та французької присутності по всьому королівству. Менш помітні, але не менш важливі спадщини стародавнього амазигского, іберійського і сефардскіх єврейського населення. У Марокко є кілька визнаних об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це ідеальне місце для любителів історії. Якщо ви любите старі споруди так само сильно, як і я, ви напевно оціните величезні прибережні фортеці, руйнуються оазисные міста і стародавні медіни по всій країні.

5. Культура, Кухня і Ремесла
Якщо ви відправляєтеся в Марокко в надії познайомитися з іноземною культурою, ви напевно не будете розчаровані. Безмежні можливості зануритися в унікальне поєднання марокканського впливу країн Африки, Близького Сходу, Європи і Магриби. Ваше враження про Марокко буде значно посилено деякими дослідженнями перед від’їздом. Корінні амазиги це більше, ніж пустельні та гірські «бербери». Історія і традиції корінних жителів Марокко заслуговують ретельного вивчення.
Скрізь, де ви подорожуєте по країні, обов’язково познайомитеся з традиційною їжею, напоями, музикою, танцями, мистецтвом і майстерністю. Спробуйте знаменитий м’ятний чай і марокканське печиво, хліб і тістечка.

Висновок

Успішна поїздка в Марокко вимагає ретельного дослідження і підготовки, але не дозволяйте цього лякати вас.

Хоча це все ще країна, що розвивається, Марокко пропонує чудовий відпочинок для сімей, пар і самотніх авантюристів. Королівство Марокко є безпечним, гостинним і готовим прийняти вас, завдяки своїй десятирічної туристичної індустрії, підкріпленої безліччю авторитетних туристичних агентств.

Отзывы

ЗНАЙДIТЬ НАС


Наша адреса

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефони

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Ми в соцмережах

© 2022 Piligrim-m

Розробка сайту

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram