fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Оценка тура:

Грузинські канікули

Вартість: 565 USD

Тбілісі – Мцхета – Джварі – Гудаурі – Кутаїсі – Баграті – Боржомі – Рабат – Тбілісі

Грузія гостинна, хлібосольна країна, її мешканці зустрічають численних гостей з різних країн світу. Наше восьмиденне турне – це ще одна цікава можливість познайомитися з самобутньою Грузією, її традиціями і культурою. Страви грузинської кухні відомі і популярні в багатьох країнах. Грузинське виноробство має довгу історію і сягає корінням у сиву давнину. Все це і не тільки чекає Вас на протязі 8 днів екскурсійного туру “Грузинські канікули”

Гарантована дата туру: 28.05.2020 – 05.05.2020


Програма туру:

1 День
Зустріч в аеропорту Тбілісі.
Трансфер в готель. Розміщення в готелі. Вільний час. Ніч в готелі Тбілісі.

2 День
Сніданок у готелі.
Оглядова екскурсія по столиці Грузії: Храм Метехі, Міст світу, Район сірчаних лазень, огляд однієї з них, водоспад в центрі Тбілісі, фортеця Нарікала, Храм Сіоні, Вуличка Шарден.
Факультативно: відвідування винної галереї, де учасникам гастрономічного туру буде запропоновано продегустувати кращі вина Грузії, виготовлені як за європейською, так і по грузинській технології (вартість 10 $ з людини).
Ніч в готелі Тбілісі.

3 День
Сніданок у готелі.
Екскурсія в древню столицю Грузії – місто Мцхета. Відвідування монастиря Джварі, пам’ятки ЮНЕСКО храму Светіцховелі.
Відвідування фортеці Ананурі (16-17 ст.) – резиденція князів Еріставі. фортеця була свідком багатьох битв завершилися як перемогами так і поразками в боротьбі з різними непрятелямі.
Гудаурі – високогірний кліматичний курорт в літній час і справжній рай для любителів гірських лиж і сноубордів в зимову пору року.
Заселення в готель Гудаурі. Ніч в готелі Гудаурі.

4 День
Після сніданку в готелі ми відправимося в село Степанцмінда щоб піднятися до монастиря Гергети (Святої Трійці). Стародавній монастир знаходиться на самій вершині однієї гір, з оглядових майданчиків монастиря открвается дивовижний краєвид на околиці.
Далі вас чекають не менш прекрасні види з оглядових майданчиків Жінвальского водосховища, Хрестового перевалу, Пасанаурі.
Ми продовжимо свою подорож і залишаючи за спиною регіон Мцхета-Мтіанеті і відправимося в регіон Имеретия.
Прибуття в Кутаїсі. Ніч в готелі Кутаїсі / Цхалтубо.

5 День
Сніданок в готелі, вирушаємо на екскурсію:
Печеру Прометея можна по праву назвати справжнім Чедом природи, вона була відкрита двома студентами на початку 80 років минулого століття і стала однією з перлин Грузії. печера має декілька зал обвішаних гігантськими сталагмітами і всіяна сталактитами створюють химерні форми. У гарну погоду коли рівень підземних вод опускається туристам пропонується нетривала прогулянка по підземній ріці.
Вирушаємо в Кутаїсі для огляду об’єктів історичної спадщини занесених до списку ЮНЕСКО – Кафедральний собор Баграті (11 ст.) Та Академію і монастир Гелаті (12 в). Баграті величаво стоїть на узвишші прикрашаючи собою місто. Собор визнаний вершиною середньовічного церковного зодчества і був внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Монастир Мотсамета представлений невеликими будівлями затишно розташованими на узвишші в красивому місці, у монастиря є своя цікава історія про яку вам розкажуть наші гіди.
По прибуттю в Боржомі ми прогуляємося по парку і випробуємо знамениту цілющу мінеральну воду Боржомі. В Боржомі збереглася резиденція російських царів Романових яка в даний момент знаходиться на реставрації.
Заселення в готель. Ніч в готелі Боржомі / Ахалцихе.

6 День
Сніданок у готелі. Виїзд з готелю. Прибуття в Ахалцихе.
Огляд фортеці Рабат (16 в.). Фортеця була зведена після захоплення військами Османа Ахалцихе і багато років служила північним форпостом могутньої Османської імперії. Всередині фортеці ви знайдете мечеть Ахмедие, мінарет, медресе, замок Джакели, лазні, цитадель.
Наступним пунктом нашої екскурсії є найстаріша фортеця Грузії – Хертвісі (9 ст.).
Далі ми продовжимо наш шлях до знаменитого скельному монастирського комплексу Вардзия (12-13 ст.). Зведення цього скельного комплексу було розпочато царем Георгієм III після смерті якого його справу продовжила дочка Георгія III цариця Тамар. За часів правління цариці Тамар в печерному комплексі проживало до 2000 ченців. У комплексі було близько 6000 приміщень включаючи тронний зал і велику церкву з каплицею.
Повернення в Тбілісі. Трансфер в готель. Ніч в готелі Тбілісі.

7 День
Баграті – Боржомі – Варддзія – Рабат – Сігнагі, Бодбе, Винзавод.
Сніданок в готелі, огляд міста Сигнахи в супроводі гіда. Сюди люблять приїжджати романтично налаштовані люди, в Сигнахи можна цілодобово зареєструвати шлюб, як в Лас-Вегасі. В межах міста збереглися кріпосні стіни 18 століття, з висоти яких відкривається чудовий вид на місто і долину.
Монастир Бодбе на території якого знаходиться джерело Святої Ніно – ще один культурно-пізнавальний об’єкт .. Він знаходиться в 2 кілометрах від Сигнахи. Це діючий жіночий монастир і популярне місце паломництва в Грузії. Всередині знаходиться кафедральний собор Святого Георгія в вигляді безкупольной базиліки і могила Святої Ніно, першої проповідниці християнства в Грузії.
Возвравщеніе в Тбілісі. Ніч в готелі Тбілісі.

8 День
Сніданок у готелі. Виїзд з готелю до 12:00. Трансфер в аеропорт. Виліт з Тбілісі.

У вартість входить: У вартість не входить:
Розміщення в готелях вибраної категорії.
Трансфери з \ в аеропорт.
Харчування: 7 сніданків в готелях
Дегустація кахетинських вин і одного сорту чачі в винзаводі КТВ
Професійний російськомовний гід.
Комфортабельний транспорт на екскурсіях.
Професійний водій на екскурсіях.
Вхідні квитки на експозиції і в музеї.
Медична страховка
Авіа переліт від 120 Євро
Особисті витрати

! Можливо підселення!

Доплата за 1-місне розміщення – можлива (за запитом)

*** туристична фірма в праві змінювати порядок екскурсій

Менеджер напрямку:
Анастасія
+38 (096) 39 87 902
sales1@piligrim-m.com.ua

Отзывы

ЗНАЙДIТЬ НАС


Наша адреса

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефони

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Ми в соцмережах

© 2022 Piligrim-m

Розробка сайту

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram