fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Італійський релакс

Вартість: 580 EUR

Неймовірні пригоди українок в Італії!

01.03.2020-08.03.2020
8 днів / 7 ночей

Монтекатіні – 8 березня для оздоровлення, схуднення, омолодження і пригод

Місто – курорт розташовується близько 8 джерел мінеральної води, що утворюється на великій глибині 60-80 метрів вони проходять кілька стадій очищення в шарах глини, вапняку, буту і інших гірських порід.

На территории курорту Всього 4 джерела:

Леопольдина – «жорсткі води» -ефективно в лікуванні закрепів і нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту;
    Реджина – «середні води», які нормалізують процес виведення жовчі з тканин печінки в кишечник;
    Тетучо – «м’які води», що сприяють очищенню печінки і нормалізують обмінні процеси в організмі, знижують кількість холестерину в крові, лікування гастритів зниженою секрецією;
    Рінфреско – «дуже м’які» води, що володіють сечогінним властивостям, що виводять з організму токсичні речовини.

Програма туру:

День 1
01.03.2020
Прибуття в Флоренцію. Трансфер в Монтекатіні. Розміщення в готелі. Grand hotel croce di malta wellness & golf **** розташований в центрі міста, поруч з віковим термальним парком Монтекатіні і є одним з найкращих в місті. Безкоштовна Spa-зона. Відпочинок. Ночівля

День 2
02.03.2020

Сніданок. Процедури. Екскурсія до Флоренції, яка починається з візиту сакрального центру міста, де знаходиться головний собор Санта Марія день Фіоре, площа республіки, поряд стоїть царьків Орсанмикеле, середньовічна площа Синьйорії, грандіозний Палаццо Веккьо, Лоджія Лаци, яку по істині можна назвати музеєм під відкритим небом. Приходячи повз Галереї Уффіці, уздовж коридору Вазарі, побудований на замовлення сімейства Медічі, виходом до Понте Веккіо.
Повернення в Монтекатіні. Ночівля.

День 3-6
3.03.20 – 7.03.20
Сніданок, Процедури, SPA, басейни і багато іншого.

День 8
07.03.2020.

Сніданок. Вітаємо себе улюблених з 8 Березня! І їдемо в гості до Даріо Чеккіні, самому знаменитому м’ясникові Італії, заради нього туристи натовпами їдуть в цей малесенький середньовічне містечко в К’янті – область, що знаходиться в самому серці Тоскани. На шляху, що з’єднує Флоренцію і Сієну ви насолодитеся суворою простотою тосканських пейзажів. Сама земля тут має багатий насичений коричневий колір. Немає нічого шляхетніше сріблястої зелені оливок і бронзових відтінків на візерункових виноградному листі.

Область К’янті (Chianti Classico) розташована в самому серці К’янті. Вина, вироблені тут відповідають найсуворішим вимогою DOCG і відрізняються більш високою якістю. На шийці пляшки Комета обов’язково повинен бути знак із зображенням чорного півня на червоному тлі, що свідчить про його справжнє походження. Чому саме Чорний півень є символом Комета? Про це каже кумедна легенда про суперництво двох одвічних ворогів Флоренції і Сієни в середні століття.

Ми з Вами відвідаємо два, три виноробних господарства з багатою і давньою традицією виноробства. У кожному з цих гостинних будинків ви почуєте цікаву розповідь про народження вина починаючи з виноградника і закінчуючи погребами. Як правило виноробні передаються у спадок від батька до сина, тому у кожних з цих будинків своя особлива вікова історія. Ми відвідаємо будинок, в якому народилася Мона Ліза. На вечерю, ми запрошуємо Вас до знаменитого м’ясникові Даріо Чеккіні, який співає оперні арії готуючи свій знаменитий Флорентійський Стейк. Ви познайомитеся з ним і переконайтеся, що він Майстер своєї справи.
Справжній артист, з талантом через шлунок відкривати серця людей. Я, можу вас запевнити, що сидячи за столом з італійцями, американцями, японцями, ви почнете розуміти їх, не знаючи їхньої мови.
Вино і закуски в необмеженій кількості. Тут кожен вечерю справжнє шоу-вистава, де веселощі ллється рікою. Те, що відбувається нагадує середньовічний світ. Нескінченного м’яса величезними шматками і вино рікою. Кожна нова порція м’яса робиться з різних частин кьяніни. Дивно, багато частин тіла мають сильно різний смак. Вчасно вечері сам Даріо ходить по залу і спілкується з гостями. Ситі і задоволені від дивного місця і не менш дивною їжі прямуємо до готелю.

День 9
08.03.2020
Сніданок. Трансфер в Аєропорт. Повернення до Києва

Отзывы

ЗНАЙДIТЬ НАС


Наша адреса

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефони

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Ми в соцмережах

© 2019 Piligrim-m

Розробка сайту

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram