fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Оценка тура:

Марокканська Казка 12 днів

Вартість: 1188 EUR

Касабланка – Рабат – Шевшауен – Волюбіліс – Мекнес – Фес – Еррашідія – Ерфуд – Уарзазат – Аіт Бенхаду – Марракеш – Агадір – Ессувейра – Касабланка

Тривалість туру: 12 днів / 11 ночей

Гарантированная дата тура: 30.04.2020 – 05.05.2020

! Можливо підселення!


Програма туру:

День 01: Касабланка
Прибуття в аеропорт Касабланки Mohamed V і зустріч з російськомовним гідом. Трансфер під рейс AZ0874, заселення в готель, вечеря і ніч в готелі.

День 02: Касабланка – Рабат – Шевшауен
Після сніданку оглядова екскурсія по Касабланці – економічної та промислової столиці Марокко. Під час оглядової екскурсії Ви відвідаєте центральний ринок, площа Об’єднаних Націй, квартал Habous, мечеть Хасана II (внутрішнє відвідування мечеті за бажанням), найбільшу на Африканському континенті, дипломатичний квартал Anfa і набережну La Corniche. Наступний пункт маршруту – Рабат. Після прибуття в адміністративну столицю Марокко Ви побачите королівський палац, мавзолей визволителя Марокко Мухаммеда V, Вежу Хасана, ровесницю знаменитої Севільський Гіральд, касба Удай. Переїзд в Шевшауен, вечеря і ніч в готелі.

День 03: Шевшауен- Волюбіліс – Мекнес
Після сніданку невелика екскурсія по Шевшауен, місту, розташованому між 2 горами. Це місто відоме своєю архітектурою і тим, що переважна більшість стін будівель в ньому пофарбовані в різні відтінки синього і блакитного. Трансфер в Мекнес через Волюбіліс: в 33 км від Мекнеса на висоті 400 м височать руїни античного міста Волюбіліса, древньої столиці римської провінції Мавританії Тингитанская. Ви зможете насолодитися добре збереженими мозаїками, величними руїнами тріумфальної арки, термами і будинком Орфея. Після прибуття в Мекнес розміщення в готелі, вечеря і ніч в готелі.

День 04: Мекнес – Фес
Після сніданку огляд Мекнеса – «марокканського Версаля», побудованого султаном Ісмаїлом, сучасником «короля-сонця» Людовика XIV. Місто оточене потрійними мурами з гарматними бастіонами і чітко ділиться на сучасний і старе місто. Ви побачите самі величні у всьому Марокко фортечні ворота Bab Mansour, площа El Hdim і кріпосні зміцнення. Продовження дороги до прибуття в Фес – культурну і релігійну столицю Королівства. Ви поринете у чарівну атмосферу середньовічного східного міста, прогуляєтеся по кривим і вузьких вуличках стародавньої Медіни і познайомитеся з численними пам’ятниками історії і архітектури, якими прикрасили колишню столицю Королівства султани з династій Мерінідов і Алауитов. Більшість цих пам’ятників є чудовими зразками іспано-мавританського архітектурного стилю. Ви відвідаєте мечеть Бу Інан, побачите медресе (мусульманські університети), площа і фонтан Нежарін. Вечеря і ніч в готелі.

День 05: Фес – Еррашідія – Ерфуд
Після сніданку продовження екскурсії по Фес: ви потрапите в ремісничі квартали, де майстри шкіряного, гончарної справи працюють за технологією їх дідів і прадідів, чиї секрети дбайливо передаються з покоління в покоління. Від’їзд в Ерфуд через Міделт, западину гірського ланцюга Середнього Атласу, а також через Іммузер Кандарья, берберські села, гірськолижний курорт Іфран, село Азру, відому виробництвом килимів. Проїжджаючи кедрові ліси і села в еропейськіх стилі, Ви мимоволі згадайте про будинок. Зупинка в місті Міделт для відпочинку та обіду за бажанням. Продовження поїздки в Ерфед через Еррашідія, долину Oued Ziz. Після прибуття розміщення в готелі і вечеря.

День 06: Ерфуд – Тінерір – Уарзазат
Рано вранці, за бажанням, від’їзд на джипах до дюн Мерзуг, форпосту на кордоні однієї з найбільших пустель – Сахари. Схід в пустелі. Повернення в готель на сніданок. Далі від’їзд в Уарзазат через Тінрір і знамените ущелині Тодра. Тінрір, невелике містечко, в минулому важливий стратегічний пункт, підноситься над рідкісним за красою пальмовою оазою. У 15 км від Тінріра відкривається одне з найбільш захоплюючих видовищ на території Марокко – ущелині Тодра. Дві гігантські скелі рожевого граніту сходяться один з одним на висоті 300 метрів, залишаючи внизу місце для невеликої річки з однойменною назвою і вузьку стежку для туристів. Продовження шляху вздовж долини Дадес повз Келаа М’Гуна з її рожевими плантаціями. Після прибуття в Уарзазат розміщення і вечеря в готелі.

День 07: Уарзазат – Аіт Бенхаду – Марракеш
Сніданок в готелі і від’їзд в Марракеш через знамениту касба Аіт Бенхадду. Ця берберская фортеця розташована серед мигдальних дерев і настільки мальовнича, що часто служила знімальним майданчиком для художніх фільмів, в тому числі для «Лоуренса Аравійського» і «Гладіатора». ЮНЕСКО оголосило касба Аіт Бенхадду частиною всесвітньої архітектурної спадщини. Після прибуття розміщення в готелі та вільний час для відпочинку. Розміщення і вечеря в готелі.

День 08: Марракеш
Після сніданку в готелі цілий день буде присвячений історичному візиту Марракеша, цієї «перлини Півдня». Оскільки місто було однією зі столиць Королівства в епоху правління трьох династій марокканських султанів, саме тут зосереджена велика кількість музеїв і пам’ятників архітектури, кожен з яких – шедевр мистецтва. Весь ранок буде присвячено знайомству з ними (мечеть Кутубія, павільйон Манара, оточений оливковими плантаціями, гробниці султанів династії Саадітов (за бажанням), прекрасний зразок палацової архітектури – палац Бах’я, Сади Мажореля (за бажанням). Ост. Після обіду ви відвідаєте найбарвистіше ринок Марроко і знамениту площу Jemaa El Fna. Це справжній театр під відкритим небом. Кого тут тільки не побачиш – йоги, заклинателі змій, знахарі, чаклуни, торговці фруктами і екзотичними приправами. Вечеря і ночівля в готелі або за бажанням за додаткове ую плату вечеря з Фольклорним Шоу в марокканському ресторані ( «Chez Ali» оплата на місці: приблизно 45 євро за людину). Під склепінням шатра, неодмінного атрибута марокканського свята, Ви познайомитеся не тільки з найпопулярнішими стравами марроканской кухні, але і з місцевим фольклором . Величні погоничі верблюдів і майстри верхової їзди і марокканської джигитовки надають цьому вечору особливий шарм. Ви коли-небудь бачили танцюючу кінь? Якщо немає, Вам представиться прекрсная можливість помилуватися цим видовищем.

День 09: Марракеш – Агадір
Після сніданку вільний час. Далі від’їзд в Агадір на пляжний відпочинок. Після прибуття реєстрація в готелі та вільний час. Вечеря і ніч в готелі.

День 10: Агадір
Після сніданку пляжний відпочинок. Можливо запропонувати додаткові екскурсії. Вечеря і ніч в готелі.

День 11: Агадір – Ес-Сувейра-Касабланка
Після сніданку від’їзд в Ессуейру. Після прибуття Ви відвідаєте бастіон з справжніми іспанськими гарматами 18 століття, невелику фортецю, побудовану французьким архітектором на замовлення марокканського султана і старе місто з його вузькими вуличками і фасадами, порт міста. Переїзд до Касабланки. Вечеря, заселення в готель.

День 12: Касабланка
Після сніданку від’їзд. Трансфер під рейс AZ0875 в аеропорт Касабланки для зворотного вильоту.

Компанія залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зменшення насиченість: через погодні умови, політичної ситуації, військових дій, технічних несправностей та інших форс-мажорних ситуацій.

Доплата за одномісне розміщення: 195 €

У вартість туру входить: У вартість туру не входить:
– проживання в готелях 3 і 4 * туристичного классу, на базі напівпансіону (сніданки і вечері)
– транспорт в сучасному мініавтобус або в автобусі з кондиціонером
– російськомовний гід протягом усього туру
– вхідні квитки для відвідування наступних історичних монументів
– страхування
– трансфер в день прильоту і вильоту під зазначені рейси
– авіапереліт від 380 Евро
– віза в Марокко
– додаткові послуги (за бажанням, тарифи встановлюються урядом):
45 € show Chez Ali Marrakech (шоу + вечеря);
25 € show Chez Ali Marrakech (тільки шоу + напій);
50 € show «Церемонія марокканської весілля» в Фес;
12 € внутрішнє відвідування мечеті Хасана II Касабланка;
45 € зустріч світанку в Сахарі;
7 € сади Мажореля в Марракеші;
7 € гробниці Саадітов в Марракеші;
– трансфер в день прильоту в і вильоту під інші рейси
Менеджер напрямку:
Анастасія
+38 (096) 39 87 902
sales1@piligrim-m.com.ua

Отзывы

ЗНАЙДIТЬ НАС


Наша адреса

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефони

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Ми в соцмережах

© 2022 Piligrim-m

Розробка сайту

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram