fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Оценка тура:

Неймовірна Індія

Вартість: 649 USD

Індія – далека, загадкова і прекрасна …
Програма проходить по північній і центральній Індії і знайомить з історичними та архітектурними пам’ятками цієї Великої країни, включає в себе неповторну атмосферу духовного життя Індії.
Відвідування унікального храмового комплексу «Каджурахо». Каджурахо – одне з небагатьох місць Індії, які увійшли до списку Світової спадщини «ЮНЕСКО» Це селище прославився на весь світ еротичними скульптурами, які прикрашають місцеві храми. Мабуть, неможливо знайти інше таке місце на землі, де б так само радісно і талановито святкувалася життя у всіх її проявах.
Відвідування Варанс – самий священне місто Індії, духовний і релігійний центр, вік якого налічує понад три тисячі років, освячення Богом Шивою і водами Гангу.

Дати туру
22.02.2020 – 03.03.2020
27.03.2020 – 06.04.2020
30.04.2020 – 10.05.2020
10.09.2020 – 20.09.2020
23.10.2020 – 02.11.2020


Програма туру:

1 день
Зустріч в аеропорту, трансфер в готель, розміщення, відпочинок. Делі столиця Індії – третій за величиною місто світу з населенням близько
15 мільйонів чоловік. Його стратегічне розташування на перетині шляхів зіграло ключову роль в історії країни; тут виникло безліч імперій. Пам’ятники минулого зустрічаються по всьому місту і часто є сусідами з вежами хмарочосів.
Ніч в Делі.

2 День
Екскурсія по індійській столиці: Оглядово: Червоний форт, п’ятнична мечеть Джама Масджид, район Чандні Чоук і Меморіальний парк Махатми Ганді, Відвідування: храму Акшардхам – найбільший і багатий індуйстскій храм Індії, унікальних східчастих колодязів Аграс забезпечували місто водою в стародавні часи, а так ж пральні Дхобі Гхат, де і до цього дня перуть по старому методу, білосніжного храму Лотоса – який під своїм куполом збирає віруючих різних релігій.
Ніч в Делі.

3 День
Продовження екскурсії по Делі: оглядово ворота Індії, будівля Парламенту і Президентський палац, Відвідування індуїстського храму Лакшмі Нарайян, мінарету Кутуб Мінар і знаменитої нержавіючої колони.
Переїзд в місто «Тисяча і однієї ночі» Джайпур (275км), тут і до цього дня збережений колорит середньовіччя, палаци, різнокольорові базари, стародавні храми відтворюють яскраву картину багатого історичного минулого, а архітектурний ансамбль будівель рожевого кольору старого міста підкреслює його друга назва як «рожеве місто».
Увечері колоритний вечерю з національними танцями.
Ніч в Джайпурі.

4 День
Величні форту Амбер, що підноситься на високому пагорбі, який довгий час служив як цитадель і палац кніжеской династії махараджів. Тут правителі жили в розкоші палаців серед дзеркальних залів, пишних садів і проводили свій час в утіхах і розвагах. Піднімалися правителі в форт верхом на слонах в барвистих паланкінах. Слон – симоволом кнажеской Індії, кожному прибулому сюди надасться можливість піднятися в форт верхом на слоні, відчує себе на якийсь час великим правителем.
Відвідування розкішного паркового комплексу «Канак Гарден», нині улюблене місце для зйомок музично-танцювальних номерів для Боллівуда, де можна приміряти національні костюми і сфотографуватися на пам’ять.
Оглядова екскурсія по Рожевому місту: «водний палац» Джал-Махал, Хава-Махал (палац вітрів) який був призначений для жінок княжого гарем, біломармуровий храм Лакшмі Нарайян, відвідування помпезних залів і музеїв Міського Палацу, в якому і до цього дня живе княжа сім’я махараджів.
Текстильні, сувенірні та ювелірні магазини.
Ніч в Джайпурі.

5 День
Відвідування мальовничого храмового комплеск Галта, де розташовані священні, цілющі джерела располощенние в ущелині гір і стародавні храми які відомі своїми фресками. Ці місця стали притулком для мавп, які дуже приязно ставляться до парафіян і їх можна погодувати прямо з рук.
Переїзд в Абханері (90 км) Відвідування села Абханері, в якій знаходиться всесвітньо відомий ступінчастий колодязь, який був побудований в 9 столітті місцевим правителем. Чанд Баорі, це неймовірна по своїй красі квадратна, кам’яна конструкція становить 13 поверхів з’єднаних між собою симетричними ступенікамі, які ведуть на дно 20 метрового колодязя ..
Переїзд до Агри (160 км). Легендарне місто, столицю Великих Моголів, який отримав всесвітню популярність завдяки архітектурному шедевру мавзолею Тадж Махал. Прибуття до Агри. Розміщення в готелі. Відпочинок.
Ніч в Агре.

6 День
Рано вранці відвідування восьмого дива світу, біломармурового мавзолею Тадж-Махал, одного з найзнаменитіших споруд в світі, присвяченого велику силу кохання вічно живе у віках. Відвідування легендарного Червоного Форту, довгий час служив резиденцією Великих Імператорів, усипальниці Бібі – Тадж і гробниці Великого Імператора Акбара в Сикандре.
Увечері за бажанням відвідування театралізованої вистави, це видовищна історія про створення Тадж-Махала, з традиційними піснями і танцями.
Ніч в Агре.

7 День
Переїзд в Гваліор (110 км). Огляд величного форту Гваліор розташованого на вершині стометрового пагорба з пісковика і базальту, його значні стіни з бастіонами вкривають чудові палацові і храмові споруди. Особливою прикрасою форту є джайністской печери з гігантськими скульптурами.
Переїзд в Орчха (120км). Невелике містечко на березі мальовничої річки з багатим історичним минулим. Адже коли то, тут знаходилася столиця князівства Бунделкханд, багатовікова історія зберегла і до наших днів пам’ять про часи величі і пишноти. Прибуття в Орчха. Розміщення в готелі.
Ніч в Орчха.

8 День
Огляд палацових і храмових пам’яток Орчха. У Орчха панує середньовічна атмосфера. Річка Бетва мирно протікає повз палаців і храмів 16 століття, які здаються застиглими в часі. Відвідування Форту Орчха, Джахангир Махал, Радж Махал і Храму Рам Раджа
Переїзд в Каджурахо (175 км). Всесвітньо відоме селище, де знаходяться храми Камасутри на яких зображені сексуальні пози і еротичні сцени

У вартість туру входить:Оплачується додатково
Трансфери по всьому маршруту на комфортабельних кондиційованих автомобілях.
Мінеральна вода в автомобілі, 1 пляшка а день на людину.
Проживання в готелях зі сніданками та вечерями при двомісному розміщенні.
Російськомовний гід – супроводжуючий по всьому маршруту.
Вечеря з національними танцями в Джайпурі.
Квитки але поїзд (Джанси / Каджурахо-Варанасі).
Водний круїз по Гангу.
Всі податки і збори.
Оплачується додатково:
Обіди.
Харчування під час жд переїздів.
Страхування.
Вхідні квитки в музеї, монументи, парк, сафарі, шоу програми.
Доплата за одномісне розміщення – 225 USD
Третій в номері – знижка 10% від основної вартості.
Право на фото та відео зйомку, обов’язкові чайові носіям, гідам, водієві.
  Віза
Решта особисті витрати.

Приймаюча сторона залишає за собою право змінювати екскурсії місцями і готелі на подібні.
Приймаюча сторона не несе відповідальності за затримку і скасування авіа та залізничних. перевезень.
Розклад Залізничний поїздів дано на момент складання туру і можливі зміни.

ЧАС заселення І РОЗРАХУНКОВА: 12.00 ДНЯ

ЗАВЕРШЕННЯ ПРОГРАМИ УВЕЧЕРІ 10 ДНЯ В Варанасі.

КАТЕГОРІЯ ОТЕЛЕЙ ДАНА ЗА РІВНЕМ СЕРВІСУ
БАЗОВІ ГОТЕЛІ АБО РІВНОЗНАЧНОГО

Менеджер направления:
Денис
+38 (063) 609 79 16
sales@piligrim-m.com.ua


Отзывы

ЗНАЙДIТЬ НАС


Наша адреса

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефони

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Ми в соцмережах

© 2022 Piligrim-m

Розробка сайту

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram