fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Октоберфест

Вартість: 199 EUR

Програма туру:

1 ДЕНЬ
30.09.2019
Виліт з Києва. Приліт в Лейпциг. Переїзд в Дрезден. Пропонуємо здійснити пішохідну екскурсію по місту (50 євро). Дрезден – стара саксонська столиця, один з найкрасивіших міст Німеччини. Відомий раніше як (Флоренція на Ельбі). Чудова архітектура, багатющі колекції експонатів в музеях. Ви зможете відвідати галерею “Старі Майстри”, колишня князівська скарбниця Веттинів музей Грюнес Гевельбе – знаменита колекція коштовностей в Дрездені. Завершити екскурсію ви зможете прогулянкою по набережній з чудовими видами на Ельбу. Виїзд до Праги. Поселення в готель. Ночівля.

2 ДЕНЬ
01.10.2019
Сніданок у готелі. Пішохідна екскурсія по Празі (20 євро). Празький град – Мала країна – Карлів міст – Староміська площа.
Історія Праги починається з Празького Граду. Фортеця була резиденцією чеських князів і королів, а з 1918 року є резиденцією чеського президента. В ході екскурсії ми познайомимося з основними пам’ятками Празького граду: Старий королівський палац, Базиліка св. Георгія, Злата вуличка і, звичайно ж, Кафедральний собор святого Віта – шедевр архітектури. Наша екскурсія продовжиться на Малій Країні. Ми побачимо костел св. Мікулаша, вузьку вуличку (ширина-70 см), Вальдштейнский сад. Далі нас чекає музей під відкритим небом – Карлів міст, де ми дізнаємося не тільки про історію будівництва цього унікального дива, але і загадаємо бажання, яке обов’язково збудеться (перевірено на 100%). Потім ми продовжимо екскурсію в серце Старого міста – на Староміської площі. Побувати в Празі і не почути Староміська куранти – неможливо! Ми станемо глядачами унікального шоу, яке розгортається на Староміської площі. Крім того, нас чекає знайомство з ратушею старого міста, храмом Діви Марії перед Тином, палацом Гольц-Кінскі, пам’ятником Яну Гусу. Вільний час. Ночівля в готелі.

3 ДЕНЬ
02.10.2019
Ранній сніданок. Виїзд в Екскурсію в МЮНХЕН + фестиваль ОКТОБЕРФЕСТ (85 євро). Пішохідна екскурсія по місту. Мюнхен – один з найбільш гостинних і затишних міст Німеччини. Місто архітектури бароко. Мюнхен – це столиця автомобілів BMW, баварських сосисок і пива. Велична центральна площа Марієнплац – одне з найкрасивіших місць Мюнхена! Життя не завмирає тут ніколи, хіба що пізно вночі. Площа прикрашає колона Марії (Marinensaule, одна тисяча шістсот тридцять вісім), на якій височить позолочена фігура святої покровительки міста. з унікальними годинами і найбільшою церквою міста Фрауенкірхе, собор Міхаельскірхе і Хофбройхаус – пивоварня була заснована в 1592 р. Вільгельмом V Віттельсбахів для забезпечення пивом «двору і черні» і для того, щоб «витрати не перевищували задоволення». Розмістили її на території Старого двору. Вільгельм V любив темне пиво, і тому тут стали варили пиво – Hofbrau Dunkel. Тут бували В. І. Ленін і Н. К. Крупської, яка писала, що в «Hofbrauhaus» «відмінне пиво стирає всі класові суперечності» Відвідування пивного фестивалю ОКТОБЕРФЕСТ – найбільший і найстаріший у світі Фестиваль пива, історія якого почалася ще з 1810 року . Це круговорот веселощів, танців, пісень, хороводів, і все це запивается величезною кількістю пива, заїдається тоннами смажених ковбасок, курячих ніжок і кренделів.

Отзывы

ЗНАЙДIТЬ НАС


Наша адреса

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефони

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Ми в соцмережах

© 2019 Piligrim-m

Розробка сайту

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram