fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Романтичний тур

Вартість: 375 USD

Новорічний романтичний тур
Романтичний тур на Новий рік в Грузію (Тур знайомств)

Збірний тур з будь-яких міст України!

8 днів / 7 ночей

Бажаєте зустріти Новий Рік в прекрасному настрої і невимушеній обстановці, у веселій компанії скуштувати смачні страви грузинської кухні і прекрасне вино, побачити красу Грузії і на додачу прекрасно провести час зі своєю половинкою? Запрошуємо вас в романтичний тур де пари зможуть відпочити і провести час пізнавально, цікаво і взяти участь в різних заходах оповитих романтичної атмосйферой.

Дати проведення 30.12.19 – 06.01.20

ОБ’ЄКТИ ВІДВІДУВАНЬ в екскурсіях включених в обов’язкову програму:

ТБІЛІСІ
Собор Святої Трійці, Проспект Руставелі, Церква Метехі (13в.), Фортеця Нарікала (4в.), Тбіліська мечеть (19в.), Водоспад в інжировим ущелині, Район сірчаних лазень, Площа Мейдан, Вулиці Шарден і Іраклія II, Собор Сіоні (13в .), Базиліка Анчісхаті (7в.)

РЕГІОН Кахетії
Монастир Бодбе (9в.), Місто Сігнагі, Гремі (16 в.). Монастирський комплекс Некресі (4-7 ст.) Будинок-музей княжого роду Чавчавадзе (19 ст.), Замок Гремі, Винарня ЧелтіРОлграмма туру:

Програма туру:

30 грудня 2019 р.
1 ДЕНЬ
ТБІЛІСІ Сіті тур

Зустріч. Трансфер в готель. Заселення.
12:00 Піша екскурсія по історичному центру Тбілісі з перервою на обід. Ви відвідаєте Кафедральний Собор Святої Трійці (Самеба) побудований в 21 столітті, який являє собою змішання архітектурних традицій церковного зодчества Грузії. Ми продовжимо наш шлях через однойменне плато до церкви Метехі (13 ст.), Яка виходить на річку Мктварі. Поруч з церквою знаходиться пам’ятник грузинського царя Вахтанга I, який носив прізвисько Горгосалі, що з грузинської мови означає Вахтанг-вовча голова. Вахтанг I є засновником міста Тбілісі, який в той час був столицею західної Грузії. Ми продовжимо свої шлях по канатній дорозі до фортеці Нарікала звідки з висоти відкривається прекрасний вид на місто. Фортеця була зведена в 4 столітті. Ми пройдемося по вуличках старого міста і відвідаємо тбіліську мечеть, інжирне ущелині з водопадом, і найстаріший куточок Тбілісі – район сірчаних лазень. Потім ми пройдемося по площі Мейдан, вулицями Шардена і Іраклія II на яких розташовано безліч сувенірних крамничок, галерей, кафе і ресторанів. Кафедральний Собор Сіоні (6-7 ст.) Був місцем де служив патріарх. Ми відвідаємо одну з найстаріших церков Тбілісі базиліку Анчісхаті датується 7 століттям.
14:00 ОБІД.
15:00 продовження екскурсії.
17:00 трансфер в готель.
Ніч в готелі Тбілісі.

31 грудня 2019 р
2 ДЕНЬ
ТБІЛІСІ

Сніданок у готелі.
Після сніданку в готелі ми вирушимо на майстер клас по грузинським танцям з хореографом і керівником танцювального ансамблю Дато Копадзе. За підсумками танцювального уроку буде проведено конкурс, яка перемогла пара отримає приз.
Вільний час
Факультативно: 19:30 Трансфер в один з найкращих ресторанів Тбілісі. Вартість святкової новорічної вечері з вином і шампанським і розважальна спеціальна програма з запальними народними танцями та піснями, жива музика і голос. (Незабутнє свято на всю ніч). За окрему плату з однієї людини 135 $. трансфер в ресторан включений, трансфер назад в готель самостійно за свої рахунок.
Повернення в готель в Тбілісі.
Ніч в Тбілісі

01 Января 2020 р
3 ДЕНЬ
Сігнагі І Бодб
Після сніданку в готелі виїзд з готелю. Ми вирушимо в прекрасне місто Сігнагі, його також називають містом любові. Всі знають легенду про бідного художника який подарував своїй коханій мільйон червоних троянд, ця легенда народилася тут, в місті Сигнахи, де колись жив художник-самоучка Ніко Пиросманишвили, якого ми знаємо як Ніко Піросмані. У Сигнахи можна часто побачити закохані пари і весільні кортежі, тут можна зареєструвати шлюб цілодобово як в Лас-Вегасі. В межах міста збереглися кріпосні стіни 18 століття c яких відкривається приголомшливий вид на Алазанська долина на тлі Великого Кавказького Хребта.
По дорозі в Сігнагі ми з вами зробимо зупинку на винному заводі де виробляють і розливають знамените кахетинське вино. Вам буде запропонована дегустація вина і чачі.
Після екскурсії по Сігнагі вас чекає ще одна дегустація 3 сортів вина і 1 сорту чачі з фруктами, горіхами і домашнім сиром. Обід в таверні Сігнагі, в меню страви кахетинської кухні. Після обіду майстер клас по виготовленню чурчхели.
Наступний об’єкт відвідування – Монастир і єпископальний комплекс Святого Георгія – жіночий монастир Бодбе. Тут же знаходиться Базиліка Святої Ніно (9-11 ст.) – самої шанованої святий в Грузії, її мощі зберігаються під спудом в базиліці. Монастир і Базиліка є одним з найпопулярніших місць паломництва не тільки для грузин, а й для багатьох людей з різних кінців світу.
По завершенню екскурсії буде проведено конкурс, призом для переможця конкурсу буде романтична вечеря на двох!
Ніч в готелі Сігнагі.

2 січня 2020 р
4 ДЕНЬ
Сігнагі – Цинандалі – Гремі – Шілд – Некресі – Телаві – Тбілісі

Після сніданку в готелі ми продовжимо свою подорож по винному регіону Грузії – Кахетії.
Ми відвідаємо село Цинандалі, де виробляють вино з однойменною назвою, а також тут знаходиться музей -усадьба Олександра Чавчавадзе, грузинського князя, російського офіцера, учасника війни з Наполеоном і взяття Парижа, поета, мецената і винороба. Вам буде запропонований келих вина і екскурсія з гідом по дому-музею і прогулянка по прекрасному англійської саду з віковими деревами привезеними з далеких країн.
Продовжимо нашу подорож по Кахетії і відвідаємо фортецю Гремі. В середні віки Гремі служив резиденцією кахетинських царів, всередині фортеці є споруди включаючи церкву Архангелів побудована в 1565 році.
Після Гремі ми відвідаємо виноробню Челті. Винний дім Челті це перш за все комплексне господарство яке має виноградники, винні погреби, завод з виробництва вина, енотеку і ресторан. Екскурсія по заводу, винних погребах і енотетеке Челті. Факультативно: (Дегустація 7 прекрасних сортів вин і дегустація чачі, майстер клас з виготовлення чурчхели і обід з вином. Додатково 25 $ c 1 людини).
Далі ми відправимося в монастирський комплекс Некресі – один з найбільш значущих культурно-історичних об’єктів Грузії. Монастир знаходиться в красивому місці на вершині пагорба в оточенні лісу, в комплекс входять будівлі побудовані в різні часові відрізки (4, 5, 6, 9 і 16 ст.).
Місто Телаві який колись з легкої руки режисера Георгія Данелія прославився на весь Радянський Союз, саме в цьому містечку був аеродром на який згідно сценарію приземлявся вертоліт Міміно. У центрі міста знаходиться фортеця 18 століття – Батонісціхе.
Повернення в Тбілісі. Ніч в готелі Тбілісі.

3 січня 2020 р
5 ДЕНЬ
Вільний день

Факультативно: У цей день за окрему плату пропонується екскурсія в Казбегі: Тбілісі- Ананурі – Пасанаурі – Гудаурі – Гергеті – Степанцмінда – Тбілісі
8:30 Екскурсія в Казбегі. Що таке Південний Кавказ? Перш за все це дивовижної краси природа і гори. Побувавши в Грузії ви обов’язково повинні побачити захоплюючі дух панорами Хрестового Перевала.
Ми вирушимо на комфортабельному транспорті по Військово-грузинській дорозі, зробимо зупинку в фортеці Ананурі (16 в.). Фортеця знаходиться в мальовничому містечку біля річки Арагві. Далі ми відправимося в село Степанцмінда розташовану біля підніжжя величних гір (5033 м.). Із села відкривається приголомшливо красива панорама на околиці. Обов’язково захопіть з собою фотоапарат з хорошим дозволом щоб відобразити всю міць гір південного Кавказу і зачаровують пейзажі. Ви підніметеся до монастиря Гергети звідки також відкривається гарний вид. Перед поверненням в Тбілісі нас чекають чудові панорами які ви побачите з оглядових майданчиків Гудаурі і Пасанаурі.
Трансфер в готель. Ніч в готелі Тбілісі.

4 січня 2020 р
ДЕНЬ 6
Вільний день

Факультативно: екскурсія за окрему плату: Мцхета – Джварі – Уплісціхе
Виїзд в місто Мцхета. Мцхета – один з найдавніших міст Грузії який був столицею Грузії до 5 ст .. Археологи виявили залишки стародавнього городища датуються 1 ст. до н.е. Мцхета є одним з популярних туристичних місць завдяки двом об’єктам знаходяться під охороною UNESCO – кафедральний собор Светіцховелі 12в. і монастир Джварі 6 ст .. ці дві культурно історичні об’єкти представляють собою вершину церковного зодчества різних архітектурних стилів. Кафедральний собор Светіцховелі має особливу цінність для віруючих людей – в ньому зберігається Хітон Господень. Також його називають собором дванадцяти апостолів.
Ми піднімемося в монастир Джварі (5 ст.) Щоб з висоти пташиного польоту насолодитися прекрасним видом на Мцхету і її околиці.
Уплисцихе – древній скельний місто площею 8 гектарів. Місто можна розділити на три частини середня частина його є найбільшою і з’єднана з двома іншими тунелями і переходами. Скельний комплекс містить споруди залізного віку.
Ніч в готелі Тбілісі.

5 січня 2020 р
ДЕНЬ 7
Вільний день
Сніданок у готелі.

У цей день ви можете самостійно прогулятися по історичному центру Тбілісі, відвідати галереї та виставки, Національний Музей Грузії, прийняти цілющі ванни в сірчаних лазнях району Абатубані, помилуватися предметами старовини і картинами на блошиному ринку у Сухого мосту.
Факультативно ТБІЛІСІ – БОРЖОМІ – РАБАТ – ТБІЛІСІ: пропонується за окрему плату виїзд на екскурсію в Боржомі і фортеця Рабат.
Ми вирушимо в регіон самців Джавахетія де знаходиться Боржомское ущелині з джерелами знаменитої на весь світ мінеральної боржомської водою. Мінеральна вода Боржомі має унікальні цілющі властивості. Прогулянка по парку Харагаулі, спробуємо мінеральну воду з джерела. Прибуття в Ахалцихе.
Огляд фортеці Рабат (16 ст.), Був зведений після захоплення військами Османа Ахалцихе і багато років служив північним форпостом могутньої Османської імперії. Всередині фортеці ви знайдете мечеть Ахмедие, мінарет, медресе, замок Джакели, лазні, цитадель. Повернення в Тбілісі.
Ніч в готелі Тбілісі.

6 січня 2020 р
ДЕНЬ 8
Виліт додому

Після сніданку в готелі виїзд з готелю. Трансфер в аеропорт. Виліт.

У вартість входить:У вартість не входить:
Розміщення в готелі вибраної категорії.
Трансфер аеропорт-готель-аеропорт.
Комфортабельний транспорт в екскурсіях;
4 екскурсії в рамках програми інші факультативно за доп. плату;
Російськомовний гід в екскурсіях;
Харчування: 7 сніданків в готелях; 4 обіду в дні екскурсій
Дегустація 3х традиційних грузинських вин і одног сорти чачі з закусками з сиру і грузинських солодощів в Сігнагі.
Майстер клас з танців.
Дегустація продукції винного заводу в Кахетії.
Майстер-клас з виготовлення чурчхели.
Одна пляшка води 0,3 в дні виїзних екскурсій.
Вхідні квитки в музеї та експозиції згідно програми.
Медична страховка
Авіапереліт від 110 Евро
Алкогольні напої і харчування не включене в програму
Менеджер напрямку:
Анастасія
+38 (096) 39 87 902
sales1@piligrim-m.com.ua

Отзывы

ЗНАЙДIТЬ НАС


Наша адреса

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефони

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Ми в соцмережах

© 2019 Piligrim-m

Розробка сайту

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram