fbpx

+38(044)278-0779

+38(044)279-2252

Яскрава Вірменія №2

Вартість: 275 EUR

Київ – Єреван – Гарні – Гегард – оз. Севан – Хор Вирап – Нораван – Татев – Ечміадзін Рипсиме – Гаяне – Звартноц -Київ

Гарантовані дати в 2020 році:
06.03 – 09.03
01.05 – 04.05
05.06 – 08.06
21.08 – 24.08
25.09 – 28.09
23.10 – 26.10

!!! можливо підселення !!!

Програма туру:

День 1:
Прибуття, зустріч в аеропорту, розміщення в готелі

День 2
Сніданок.
Нас чекає екскурсія “Гарні, Гегард, випічка лаваша, Озеро Севан (Севанаванк)”
Гарні. Язичницький храм Гарні, єдиний в своєму роді пам’ятник, що відноситься до епохи еллінізму, який зберігся на території Вірменії. Він знаходиться на відстані 28 кілометрів від Єревана, в мальовничій ущелині річки Азат. В 1 ст. н.е. в фортеці, що знаходиться на трикутної височини, Трдат I наказує побудувати чудовий храм, присвячений Богу Сонця Митрі. Після прийняття християнства він не знищується, стаючи літньою резиденцією вірменських царів. В результаті сильного землетрусу в 1679 р храм був майже повністю зруйнований. Реставраційні роботи розпочалися в 1966 р, продовжуючись майже 10 років. Сьогодні навколо храму можна побачити залишки стародавньої фортеці, царського палацу і, що викликає величезний інтерес, царської лазні з різнобарвною мозаїкою і таємничим написом “працювали, не отримавши нічого”, що приховують в собі силу і міць минулого.
Гегард. Знаменитий монастир Гегард знаходиться в районі Котайк, в 9 кілометрах від Гарні. Монастирський комплекс був споруджений в 12-13 ст. Спочатку він називався Айріванк (Печерний монастир), але згодом його перейменували в Гегард (Спис), яким, за переказами, римський легіонер пронизав Христа. Комплекс складається з головної церкви католиків, притвору, висічених в скелі двох церков, каплиці і храму Св. Богородиці, який вважається найдавнішим пам’ятником комплексу.
Озеро Севан. Озеро Севан – “Блакитна перлина” Вірменії, є найбільшим озером Кавказу і одним з найбільших гірських прісноводних озер в світі. Його площа – 1400 кв. км і знаходиться на висоті 1900 м над рівнем моря. 28 великих і малих річок впадає в Севан, але випливає тільки одна – річка Раздан. Озеро має вулканічне освіту і оточене гірськими ланцюгами, що доходять до 3000 м. Над рівнем моря. Красива природа і кришталево чиста вода створюють прекрасні умови для Вашого відпочинку.
З північно-західного боку оз. Севан відкривається прекрасний вид: від дзеркальної поверхні озера піднімається вгору півострів із середньовічними монастирями. Монастирі були побудовані в 874 р за велінням дочки Ашота Багратуни – цариці Маріам. На тлі блакитного неба і бірюзового озера церкви Св. Аракелоц і Св. Аствацацин (Богородиці й Пріснодіви) залишають невимовне враження на глядача.
Трансфер в готель. Ночівля.

День 3
Сніданок і ми починаємо наш екскурсійний день: “Хор Вирап, Нораванк, Татев – Канатна дорога”
Хор Вирап. Хор Вирап знаходиться в Арарат регіоні, на пагорбі довколишнього села Малий Веди. Він вважається одним з святих місць Вірменської Апостольської Церкви. Згідно з легендою, саме тут знаходиться та глибока яма, в яку за велінням Трдата III був кинутий Григорій Просвітитель за проповідування християнства. Тільки після довгих років ув’язнення, коли Григорій Просвітитель дивом виліковує Трдата III від важкої хвороби, цар проголошує християнство державною релігією. За своїм географічним положенням Хор Вирап – найближче місце до гори Арарат, звідки вам випаде можливість споглядати легендарну гору.
Нораванк. Одним із значних культурних і релігійних центрів середньовічної Вірменії є монастирський комплекс Нораванк, який знаходиться в регіоні Вайоц Дзор в долині ущелини річки Арпа і оточений труднопроходимими скелями. Комплекс складається з церкви Св. Карапета (1216-1221 рр.), В північній частині – церкви Св. Григорія (1275г.) І, що стоїть окремо в східній частині, церкви Св. Богородиці (1339г.), Західний фасад якої відрізняється своєю унікальністю : вузькими сходами, у формі піраміди, що ведуть на другий поверх.
Татев. Серед пам’яток Зангезурський архітектури не знайдеться рівного Татевскій монастирю. Він був заснований в IX столітті, на місці древнього святилища. Його вигідне стратегічне розташування у важкодоступному місці сприяло створенню тут потужних укріплень. Деякий час Татевскій монастир був не тільки релігійним, а й політичним центром Сюнікській князівства. Через часті несприятливих політичних ситуацій в монастирі були побудовані численні потайні сховища і ходи, що з’єднують монастир із зовнішнім світом.
Канатна дорога (Татев). 16 Жовтня 2010 р, голосно дзвонили в Татеве дзвони, віщували запуск програми по відродженню середньовічного монастирського комплексу і відкриття канатної дороги, що отримала назву “Крила Татева”. Канатна дорога довжиною в 5.7 кілометрів, яка була побудована в перебігу 11 місяців, тягнеться вздовж глибокої ущелини річки Воротан і над пагорбами, вкритими густими лісами. Кабіна підтримується трьома вежами, які розташовані між двома терміналами. Один з терміналів розташований на пагорбі з видом на село Галідзор, а другий – неподалік від Татевского монастиря, по дорозі в село Татев. Обидві кабіни можуть перебувати в дії, проходячи відстань протилежно один одному. Всього 6 канатів (по три для кожної кабіни) своєрідно продуманих для даного проекту.За 11 хвилин кабіна може одночасно перевезти 25 пасажирів із села Галідзор в чудовий монастирський комплекс Татев.
Трансфер в готель. Ночівля.

День 4
Ечміадзін (Рипсиме, Кафедральний Собор – Недільна літургія, Гаяне), Звартноц
Сніданок. Нас очікують наступні місця:
Церква Св. Рипсиме. Перед в’їздом в м Ечміадзін стоїть величний храм Рипсиме. Рипсиме – ім’я мучениці, могила якої знаходиться в склепі, під вівтарем. Внаслідок поширення християнства в Вірменії, а також за відмову вийти заміж за Трдата III, вона була піддана тортурам і убита. На місці її загибелі в 7в. католікос Комітас спорудив храм. Про це говорить напис на західній стіні храму з зовнішнього боку. Храм Рипсиме є класичним зразком хрестоподібних центрально-купольних споруд.
Ечміадзінський Кафедральний Собор. Недільна літургія. Ечміадзінський Кафедральний Собор вважається одним з найдавніших пам’яток християнства. Він був побудований в 4 в. після проголошення християнства державною релігією. Згідно з легендою, Собор був побудований на тому самому місці, яке вказав з’явився уві сні Григорію Просвітителю Христос, і саме звідси походить назва Ечміадзін. Ечміадзінський Кафедральний Собор є духовним центром Вірменської Апостольської Церкви, а також резиденцією Католикоса всіх вірмен. Церковний комплекс узагальнюють знаходяться поблизу собору три церкви: Св. Рипсиме, Св. Гаяне, Св. Шогакат в пам’ять загиблих від гонінь дів-мучениць.
Церква Св. Гаяне. Серед численних пам’ятників Ечміадзіна найбільш відомий храм Гаяне, розташований на південь від Кафедрального Собору. Згідно з переказами, мучениця Гаяне була подругою Рипсиме, її наставницею і також, як вона, загинула за поширення християнства. Храм був заснований в 630г. Католикосом Езром. Побудований у вигляді купольної базиліки, він в 1652р. був капітально оновлено. Пізніше, до його західного фасаду було прибудовано галерея – місце поховання ієрархів вірменської церкви. У південній прибудові храму, поруч з вівтарної апсидою, покояться мощі св. Гаяне.
Звартноц. Цей дивовижний храм – результат величезного досвіду і творчого потенціалу вірменських архітекторів 7-го століття. Будучи заснованим на колонах, він простояв до 10-го століття. На початку 20-го століття, коли велися розкопки на цій ділянці, багато фахівців з працею могли прийняти модель реконструкції, розроблену відомим вірменським архітектором Торосом Тораманяном, оскільки важко уявити, як таке громіздке і складне будова можливо було звести в ті дні. І дивно, що доказом версії Тораманян виступає один з барельєфів храму Сент-Шапель в Парижі, який зображує храм Звартноц з Ноєвим ковчегом.Він виглядає в точності як модель, представлена ​​архітектором.
Tрансфер в аеропорт, виліт в Київ

У вартість входить: У вартість не входить:
Проживання в готелі в Єревані (3 ночі);
Харчування: 3 сніданки в готелі;
Транспортні витрати (комфортабельний мікроавтобус або автобус з кондиціонером);
Послуги професійного російсьйськомовного гіда;
Майстер-клас з випікання лаваша
Бутильована вода;
Вхідні білети;
Медична страховка
Авіапереліт від 230 Євро
Національна вечеря 20 Євро
Особисті витрати

Менеджер напрямку:
Анастасія +38 (096) 39 87 902 sales1@piligrim-m.com.ua

Отзывы

ЗНАЙДIТЬ НАС


Наша адреса

Київ, Україна вул.Софіївська 23 Оф. 1.

Е-mail

sales@piligrim-m.com.ua

Телефони

+38(067)240-8828
+38(044)278-0779

Ми в соцмережах

© 2019 Piligrim-m

Розробка сайту

TxtLife.com
Facebook
Telegram
Instagram